Rezerwat Natury

PIANKI DO TWARZY E-FIORE

Pianki do twarzy e-Fiore możecie kupić tutaj.

Jeżeli znudziły się Wam żele myjące, chcielibyście zamienić je na produkt o zupełnie innej konsystencji to bardzo dobrym wyborem stają się pianki do mycia twarzy. Obok popularnych pianek marki Eo lab do wyboru pojawiają się także kosmetyki polskiej marki e-Fiore, która w swoim asortymencie posiada dwa rodzaje pianek do twarzy.

Obie pianki znajdują się w plastikowym opakowaniu z dozownikiem o standardowej pojemności 150ml. W tych dwóch przypadkach produkty wyzbyte są nie tylko z SLSów, SLESów, ale także z SCSów, co jest dla mnie równie ważne przy wyborze kosmetyków myjących. Tutaj pojawia się kilka rodzajów substancji pieniących o bardzo delikatnych właściwościach myjących tj. sól potasowa kwasów tłuszczowych z orzecha kokosowego, oleinian potasu, laurylobetaina, sól potasowa kwasów tłuszczowych oleju palmowego oraz glukozyd decylowy.

Pianki mają delikatną, kremową konsystencję, powalają zapachem i świetnie domywają wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Do wyboru mamy piankę do cery mieszanej, tłustej, skłonnej do powstawania wyprysków, ale także do skóry zmęczonej i pozbawionej blasku z hydrolatem z kwiatem gorzkiej pomarańczy, czyli neroli, która charakteryzuje się bardzo silnym oczyszczaniem skóry, a także piankę z hydrolatem z róży damasceńskiej, która służyć będzie skórze dojrzałej, suchej, wrażliwej, zaczerwienionej i naczynkowej. Produkty świetnie sprawdzą się także w przypadku przebarwień, również po trądzikowych.

Piankę możemy stosować dwa razy dziennie, rano po przebudzeniu, a także wieczorem po dokładnym demakijażu twarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *