Rezerwat Natury

MLECZNA KĄPIEL Z PUDRAMI E-FIORE

Pudry do kąpieli od marki e-Fiore kupisz tutaj.

W jednym z moich ostatnich wpisów wspomniałam o pudrach do kąpieli od marki Miodowa mydlarnia. W czym więc są wyjątkowe pudry do kąpieli od marki e-Fiore?

Trzeba zacząć od tego, że posiadają one niesamowicie smakowite zapachy 🙂 Producent w swoim asortymencie posiada: puder kokosowy, lawendowy, dolinę różaną, herbatę z bergamotą, słodkie cytrusy, pomarańczę z wanilią oraz orzech w czekoladzie. Produkty znajdują się w plastikowych słoiczkach o pojemności 400g i aby osiągnąć obiecany przez producenta efekt wygładzenia należy moczyć się w mlecznej kąpieli około 20 minut.

Dlaczego akurat efekt wygładzenia? Otóż do kosmetyków do kąpieli e-Fiore dodano: skrobię kukurydzianą, mleczko kozie, colagen i pantenol, olej jojoba, chlorek sodu oraz kompozycję zapachową. Dzięki takiemu zestawieniu składników puder powinien działać odprężająco i relaksująco, nawilżająco i wygładzająco, ale powinien także chronić skórę przed utratą jędrności.

Mleko kozie zawiera wiele minerałów oraz witamin z grupy B, dzięki którym skóra jest bardziej promienna, delikatna w dotyku, miękka i wygładzona.

Pamiętać należy także, że mleko kozie jest znane już od czasów starożytności, gdy to egipska królowa Kleopatra czerpała przyjemność i korzyści z niesamowitych właściwości mleka koziego 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *