Rezerwat Natury

RELAKSUJĄCA KĄPIEL Z PUDRAMI MIODOWEJ MYDLARNI

Relaksująca kąpiel z pudrami Miodowej Mydlarni

Pudry do kąpieli Miodowej Mydlarni możesz kupić tutaj.

Któż z nas nie lubi przyjemnej i w dodatku ciepłej kąpieli, a jeżeli jesteśmy ją w stanie jeszcze bardziej urozmaicić to zaczynamy sięgać po produkty uprzyjemniające nam tę czynność.

Z mojej strony mogę polecić przyjemnie pachnące pudry do kąpieli marki Miodowa mydlarnia. Są to produkty zamknięte w szklanych słoiczkach, natomiast aromat tych produktów jest tak wyraźny, że można go wyczuć nie odkręcając zakrętki.

Pudry bazują głównie na sodzie oczyszczonej, dlatego osoby które negatywnie reagują na sodę nie powinny ich stosować. Po dodaniu tych specyfików do kąpieli woda zaczyna się burzyć i musować. Po tym procesie woda staje się lekko mleczna. Dzieje się to poprzez dodatek mleka w proszku, które znajduje się wysoko w składzie. Dodatkowo w pudrach pojawiają się różnego rodzaju płatki kwiatów, dlatego nie zdziwcie się jeśli będzie Wam coś w tej wodzie pływało 😉

Do wyboru mamy 4 różne rodzaje:

  1. Puder słodka pomarańcza – tutaj skład uzupełniony jest olejkiem eterycznym ze słodkiej pomarańczy, kurkumą oraz kwiatem nagietka.
  2. Puder malinowa landrynka – z dodatkiem różowej soli himalajskiej, miodu w proszku, chabrem różowym i olejkiem zapachowym.
  3. Puder angielska róża – z dodatkiem olejku zapachowego i płatków róż.
  4. Puder miodowa słodycz – to cudowna kombinacja miodu w proszku, pyłku pszczelego, oleju marchwiowego, płatków bławatka, nagietka, róży, kwiatów czarnego bzu i olejku zapachowego.

Jeżeli jeszcze nie próbowaliście ich kosmetyków do kąpieli to gorąco polecam ich przetestowanie bo warto. Każda kąpiel stanie się bardziej przyjemna i relaksująca 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *