Rezerwat Natury

MIODOWA MYDLARNIA

Miodowa mydlarnia

Zapewne niektórzy z Was słyszeli już o Miodowej mydlarni jednak, czy zastanawialiście się, jak powstała ta firma i jakimi kosmetykami firma dysponuje?

Miodowa mydlarnia to on i ona, mąż i żona. Mieszkają na Podlasiu i wytwarzają kosmetyki na poddaszu w jednym z osiedlowych bloków 🙂 Oczywiście zapał do wytwarzania kosmetyków nie zaczął się od razu. Najpierw małżeństwo było zajęte pracą, potem zaczęła się pasja do hodowli pszczół i zbierania miodu, następnie pojawił się pomysł na kosmetyki. Do wyrobu produktów Miodowej mydlarni małżeństwo wykorzystuje miód, wosk pszczeli i pyłek pszczeli pozyskiwany z ich własnej pasieki.

Firma posiada w swoim asortymencie peelingi do ciała, sole i pudry do kąpieli, oleje do twarzy i ciała, maseczki, peeling i proszek do mycia twarzy, masła do ciała i twarzy, świece, produkty pszczele oraz mydła.

Produkty Miodowej mydlarni charakteryzują się świetnymi, w znacznej większości szklanymi słoiczkami i opakowaniami, bardzo subtelnymi, bez zbędnych informacji etykietami oraz wyraźnymi i intensywnymi zapachami. Jeżeli byliście w posiadaniu ich maseł do twarzy i ciała to wiecie o co mi chodzi. Masła te wzbogacone są olejkami, które dodają produktom nietypowych, ale charakterystycznych dla tej marki aromatów.

Niesamowite w tym wszystkim jest to, że ludzka pasja do tworzenia produktów, z których korzystała na początku tylko i wyłącznie rodzina oraz znajomi przekształciła się w biznes i ogromny sukces.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *