Rezerwat Natury

MASŁA, KTÓRE POBUDZĄ WASZE ZMYSŁY

Masła, które pobudzą wasze zmysły

Masła do ciała Miodowej mydlarni możecie kupić tutaj.

Masełka Miodowej Mydlarni rozpoznacie po barwnych kolorach oraz przeuroczych szklanych słoiczkach. Konsystencja tych produktów jest dość nietypowa. Nie jest to standardowe, tłuste masło, a puszysta pianka, która w kontakcie z ciepłem ciała zaczyna się ładnie rozprowadzać po skórze. W niższych temperaturach masełko bardziej tężeje, nie zaleca się przetrzymywania produktów w ciepłych miejscach i tu przykład: producent na czas upałów tj. temperatur przekraczających 25stopni wstrzymuje dostawy.

Masła te odznaczają się także niestandardowymi nazwami, jak np. utulenie, dla królewny, buziaczek oraz niesamowitymi zapachami. Kosmetyki przeznaczone są do stosowania na ciało oraz twarz. Jednak przed zastosowaniem tych maseł na twarz zalecam wykonanie próby alergicznej na np. żuchwie. Wykonanie takiej próby może wydać się istotne gdyż masełka oparte są na wielu olejkach zapachowych.

Podstawą każdego masła Miodowej mydlarni jest masło shea, olej kokosowy i wosk pszczeli. Pozostałe składniki różnią się od siebie, to powoduje, że każdy z nich różni się barwą, działaniem, a także stopniem odżywienia skóry. Np. masło do ciała Oczarowanie zawiera olej nagietkowy i marchwiowy, które powodują, że masełko jest żółtej barwy i nadaje skórze ciepły odcień. Masło do ciała ambrozja posiada kolor cappuccino i odznacza się ciepłym i zmysłowym aromatem. Masło utulenie to kompozycja olejku z kory drzewa cynamonowego z nutą słodkiej pomarańczy i cytryny. Różowe masło buziaczek spodoba się zwolenniczkom kwiatowych aromatów, natomiast masło dla królewny to odświeżająco zmysłowa mieszanka różnych aromatów. W ofercie dostępne jest także masełko zielona herbata o cytrusowym zapachu oraz bezzapachowe masełko ukojenie, które jest propozycją dla osób wrażliwych na olejki zapachowe. Propozycją dla mężczyzn natomiast jest masło gentelman.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *