Rezerwat Natury

KWAS HIALURONOWY OD MARKI BIOUP

Kwas hialuronowy od marki BIOUP

Kwas hialuronowy możecie zakupić tutaj.

Bioup to polska marka kosmetyków naturalnych, która charakteryzuje się rzetelnie dobranymi składnikami i fantastycznie działającymi produktami.

W dzisiejszym odcinku napiszę troszkę więcej o ich trójcząsteczkowym kwasie hialuronowym.

Wiadomo nie od dziś, ze kwas hialuronowy jest niezwykle pożądanym składnikiem. Stał się ogromnie popularny poprzez swoje właściwości silnie nawilżające, a jak wiadomo skóra dobrze nawodniona to skóra sprężysta i wolniej starzejąca się.

Kwas hialuronowy marki Bioup zbudowany jest z trzech cząsteczek o różnych wielkościach, dlatego w nazwie pojawia się słowo trójcząsteczkowy. Co to oznacza? Oznacza to, że dzięki tym trzem cząsteczkom o różnych wielkościach produkt jest w stanie zadbać o różne obszary i warstwy skóry, a co zatem idzie jest niezwykle skuteczny. Nie tylko zaopatruje on skórę w wodę, ale powoduje, że skóra staje się bardziej delikatna, gładka i sprężysta.

Ten rodzaj kwasu hialuronowego posiada postać żelu. Zamknięty jest w 30ml opakowaniu ze szkła z pipetą. Dzięki bezwonnemu zapachowi łatwiej go łączyć z innymi, zwłaszcza mocno aromatycznymi produktami.

Jak łączyć go z innymi kosmetykami? Możemy nałożyć kwas hialuronowy bezpośrednio na skórę, a następnie pokryć go naszym ulubionym kremem do twarzy, hydrolatem, olejem lub balsamem do ciała. Możemy też zmieszać w dłoni kilka kropli kwasu hialuronowego z ulubionymi produktami i w taki sposób nałożyć gotową mieszankę na twarz lub ciało. Kwas hialuronowy możemy stosować również na włosy, mieszając z innymi odżywkami, maskami, wcierkami lub samodzielnie na włosy lub skórę głowy.

Producent uprzedza, że kwas hialuronowy nie powinien wywoływać alergii i podrażnień skóry. Jest on natomiast dostępny w 3% stężeniu i chwilowo po jego aplikacji może pojawić się lekkie zaczerwienienie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *