Rezerwat Natury

KOLOROWE MASECZKI DO TWARZY MIODOWA MYDLARNIA

Kolorowe maseczki do twarzy Miodowa mydlarnia

Maseczki do twarzy od Miodowej mydlarni możecie kupić tutaj.

W dzisiejszym wpisie przedstawię Wam jakże niezwykle barwne maseczki do twarzy od Miodowej mydlarni.

Miodowa mydlarnia ma nam do zaoferowania 5 różnych rodzajów maseczek w proszku. Maseczki  charakteryzują się w 100% naturalnymi składnikami, przepięknymi kolorami, szklanymi słoiczkami i uroczymi, papierowymi opakowaniami.

– Maseczka słodki kokos bazuje głównie na glince białej, dzięki czemu maseczka będzie nadawała się do skóry suchej, zmęczonej oraz wymagającej odżywienia. Pozostałe składniki to mączka kokosowa, mleczko kokosowe, miód oraz cynk.

– Maseczka green power to połączenie składników o działaniu regenerującym. Dzięki glince zielonej, spirulinie, zielonej herbacie, młodemu jęczmieniowi i miodzie maseczka wspomaga regenerację i gojenie się zniszczonego naskórka. Produkt polecany jest skórze wymagającej odświeżenia, a także skórze problematycznej.

– W maseczce miód i kurkuma znajdziecie składniki tj. mączka owsiana, mleko w proszku, miód i pyłek pszczeli, a także kurkumę i cynamon. Taka kompozycja składników nada się w przypadku cery problematycznej, wymagającej oczyszczenia i regeneracji, natomiast ze względu na obecność kurkumy, ja polecam stosowanie tej maseczki także dla osób z nierównym kolorytem skóry i przebarwieniami.

Maseczka miód i truskawki to niezwykła bobma odżywcza, na którą składają się: miód i pyłek pszczeli, truskawki, mleko kozie i czerwona glinka. Dzięki takim składnikom skóra stanie się bardziej promienna i będzie wyglądała na zdrową. Ten rodzaj maseczki będzie polecany do każdego rodzaju i problemu skórnego, czyli do skóry suchej, mieszanej i tłustej, naczynkowej i objętej przebarwieniami.

W ofercie producenta możecie znaleźć także maseczkę len i nasiona chia przeznaczonej dla skór delikatnych, wrażliwych oraz starzejących się.

Maseczki są niezwykle wydajne, wystarczy wymieszać jedną łyżeczkę maseczki z ciepłą wodą, mlekiem lub ulubionym hydrolatem do uzyskania konsystencji papki. Maseczkę możemy nałożyć za pomocą pędzelka lub opuszków palców i pamiętajmy aby nie dopuścić do zaschnięcia mieszanki na twarzy. W tym celu spryskujmy maseczkę wodą lub hydrolatem, aby maseczka była cały czas wilgotna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *