Rezerwat Natury

DEZODORANTY W KREMIE MARKI LA LE

Dezodoranty w kremie marki LA LE

Dezodoranty marki La Le możecie kupić tutaj.

Jeżeli  nie mieliście jeszcze okazji zetknąć się z dezodorantami produkowanymi przez markę LA LE to musicie koniecznie wiedzieć o tych produktach to, że znajdują się one w 150ml pojemniczkach i mają konsystencję kremu.

Dezodoranty poprzez swoją wielkość (bo nie są to małe opakowania) są bardzo wydajne, a w dodatku mają bardzo niewygórowaną cenę.

Ich skład opiera się tylko i wyłącznie na oleju kokosowym, maśle shea, sodzie oczyszczonej, skrobi kukurydzianej lub ziemniaczanej, wosku pszczelim, a także olejkach zapachowych.

Różne rodzaje dezodorantów marki La Le różnią się wersjami zapachowymi, i tak możemy znaleźć tutaj np. dezodorant o zapachu drzewa sandałowego, cedru, brzoskwini, green tea, czy trawy cytrynowej.

Jak już zauważyliście nie jest to wersja dezodorantów odpowiednia ani dla wegan, ani dla osób które źle reagują na styczność sody oczyszczonej ze skórą, jednak osobom którym skład w pełni odpowiada polecam wypróbowanie tych dezodorantów zarówno ze względu na prosty skład, jak i przystępną cenę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *