Rezerwat Natury

DEMAKIJAŻ Z MARKĄ BIOUP

Demakijaż z marką Bioup

Olejek do demakijażu można kupić tutaj.

Dzisiejszy blog poświęcony będzie świetnemu olejkowi do demakijażu.

Mowa tutaj o olejku hydrofilowym od marki Bioup, w którego skład wchodzą: olej z nasion słonecznika, olej z pestek moreli, olej z pestek winogron, emulgator otrzymany z połączenia kokosa i gliceryny, skwalan, olejek cytrynowy oraz limonen, który jest składnikiem oleju eterycznego (w tym przypadku cytrynowego).

Świetne w tym produkcie jest to, że w bardzo delikatny, ale skuteczny sposób usuwa nawet bardzo trwały makijaż. Demakijaż oczu trwa troszkę dłużej, gdyż potrzeba dłuższego masażu oczu aby cały tusz się rozpuścił, natomiast demakijaż skóry twarzy jest błyskawiczny. Olejek posiada lekką nutę cytrusową, ale nie szczypie w oczy i nie podrażnia skóry. Po nałożeniu olejku na skórę i wmasowaniu go, forma produktu zmienia się w emulsję, która ułatwia rozprowadzenie kosmetyku na twarzy, a co najważniejsze po zmyciu skóry ciepłą wodą na skórze nie pozostaje tłusta warstwa, którą da się odczuć po wielu tego typu produktach.

Skwalan, który wykorzystany jest w tym olejku, produkowany jest przez samą markę Bioup z trzciny cukrowej. Skwalan powoduje, że skóra jest bardziej gładka i przyjemna w dotyku. Co również istotne to to, że olej posiada działanie antybakteryjne i dzięki temu produkt ten mogą stosować również osoby z cerą tłusta i trądzikową.

Olejek dostępny jest w dwóch pojemnościach. W mniejszej, 50ml szklanej buteleczce z pompką oraz w większej, 150ml plastikowej buteleczce z pompką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *