Rezerwat Natury

CZYM SĄ SUFLETY DO TWARZY?

Czym są suflety do twarzy?

Suflet z olejem konopnym i zieloną glinką możesz kupić tutaj.

Suflet z olejem z czarnuszki i różową glinką możesz kupić tutaj.

Dzisiejszy wpis poświęcony będzie nietypowym produktom proponowanym przez markę LA-LE 🙂

Mówiąc nietypowe, mam na myśli produkty, które konsystencją oraz nazwą nie przypominają niczym innych produktów dostępnych na rynku. Mowa tutaj o sufletach do twarzy i nie jest to nic co mogłoby być związane z kulinarią.

Suflety do twarzy, których pomysłodawcą jest marka LA-LE to połączenie kremu i żelu. Ich  konsystencja jest znacznie delikatniejsza niż sam krem, dodatkowo nie kleją się, matują nie wysuszając cery i szybko się wchłaniają pozostawiając skórę nawilżoną i odświeżoną.

Pierwszym rodzajem jest suflet z różową glinką i olejem z czarnuszki. Ze względu na obecność tych dwóch składników ten typ kremu żelu może być stosowany przez osoby ze skórą jednocześnie suchą i trądzikową. Glinka różowa, czyli połączenie glinki białej z czerwoną to delikatny składnik powodujący lekki efekt matu. Ten rodzaj glinki wykorzystywany jest w przypadku skóry suchej, wrażliwej, zaczerwienionej, naczynkowej i objętej przebarwieniami, natomiast olej z czarnuszki pomaga w walce ze stanami zapalnymi skóry, trądzikiem, bliznami, egzemą, łuszczycą i alergiami.

Drugim rodzajem jest suflet z glinką zieloną i olejem z konopi. Ten rodzaj sufletu powstał z myślą o cerze tłustej i trądzikowej. Glinka zielona znana jest z właściwości odtłuszczających, dezynfekujących, matujących i zabliźniających natomiast olej z konopi siewnej posiada podobną konsystencję do ludzkiego sebum, dzięki czemu świetnie współgra z cerą tłustą, a bariera hydrolipidowa skóry nie zostaje naruszona. Olej z konopi, tak jak i z czarnuszki posiada działanie antybakteryjne oraz przeciwzapalne, regeneruje uszkodzoną skórę i zapobiega jej przedwczesnemu starzeniu się.

Suflety od marki LA-LE zapakowane są w 30ml opakowania z pompką. Pomimo mniejszej ilości produktu konsystencja specyfiku powoduje, że jest on równie wydajny co zwykły krem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *