Rezerwat Natury

KRÓTKA CHARAKTERYSTYKA POLSKIEJ FIRMY KOSMETYKÓW NATURALNYCH POLNY WARKOCZ

Krótka charakterystyka polskiej firmy kosmetyków naturalnych Polny Warkocz

Produkty marki Polny Warkocz zakupisz tutaj.

Polska marka kosmetyków naturalnych Polny Warkocz zainspirowana jest słowiańską tradycją wytwarzania kosmetyków. Powrót do źródeł przyczynił się do ograniczenia składów produktów do  niezbędnego minimum. Prosta receptura kosmetyków dała początek czterem rodzajom mazideł oraz czterem rodzajom esencji myjących.

Produkty, oprócz prostych, 100% naturalnych składników, charakteryzują się niezwykle urokliwymi w swojej prostocie etykietami, a także ekologicznymi opakowaniami z ciemnego szkła. Kosmetyki Polnego Warkocza nie są testowane na zwierzętach, a najlepsze właściwości produkty utrzymują przez okres 18 miesięcy od daty produkcji.

Wracając do pełnego asortymentu.. Zapytacie się czym dokładnie są mazidła? Jako, że są to kremy o dość specyficznej ponieważ gęstej, zbitej i tłustej konsystencji, to dlatego też uzyskały one miano ,,mazideł’’. Jeżeli więc, przed wyjściem z domu nie nakładamy makijażu, a jedyne co do szczęścia nam potrzebne to nałożenie kremu, to tłuściejsza konsystencja mazideł będzie zaletą, a specyfik będzie produktem idealnym, gdyż nie tylko wykorzystamy go wieczorem, ale również w ciągu dnia. Jeśli makijaż w naszym życiu jest podstawą to mazidło można wykorzystać jako treściwy krem przed pójściem spać.

Czym zatem są esencje? Do dyspozycji mamy zarówno esencję micelarną do usuwania makijażu, jak i trzy esencje do przemywania twarzy. Mówiąc esencje możemy mieć na myśli płyn, o działaniu oczyszczającym, odświeżającym i nadającym skórze wartościowych substancji odżywczych. Ja polecam stosowanie takich esencji w celu przemycia twarzy po nocy lub tuż po kąpieli, ale jeszcze przed nałożeniem Waszych ulubionych produktów.

Jeżeli więc jesteś zainteresowany ideologią firmy i ich produktami, kochasz proste i naturalne składy to Polny Warkocz spełni Twoje oczekiwania względem kosmetyków naturalnych 🙂

Produkty marki Polny Warkocz zakupisz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *