Rezerwat Natury

100% NATURALNE KOSMETYKI MARKI HRISTINA COSMETICS

100% naturalne kosmetyki marki Hristina Cosmetics

Produkty marki Hristina Cosmetics zakupisz tutaj.

Od tego, od czego trzeba zacząć to fakt, iż produkty kosmetyczne marki Hristina Cosmetics są jednymi z najlepszych, pod względem składów, kosmetykami naturalnymi obecnymi na rynku. Co jednak jest niepokojące, to nieznajomość tej marki przez klientów oraz (o dziwo!) problem ze zdobyciem tych produktów na rynku polskim, dlatego też moim zadaniem będzie dzisiaj przedstawienie Wam bliżej idei tej niedocenionej firmy oraz składników, które wykorzystywane są do produkcji kosmetyków.

Otóż Hristina Cosmetics jest bułgarską, rodzinną firmą, której nazwa wywodzi się od właścicielki odpowiedzialnej za produkcję tych fantastycznych specyfików. To ona posiada wiedzę rodzinną na temat prastarych bułgarskich receptur tworzenia kosmetyków, które opierały się głównie na wykorzystywaniu ziół leczniczych.

Fascynuje mnie także świadomość tego, że składniki wykorzystywane do produkcji kosmetyków naturalnych Hristina pochodzą z regionu znanego ze specyficznego mikroklimatu oraz ziem bogatych w źródła mineralne. Większość produktów tej marki jest wytwarzana ręcznie, a zbieranie składników, przechowywanie ziół i ekstraktów, a następnie cały szereg przygotowań i wytwarzanie produktów jest procesem bardzo żmudnym, gdyż rodzinna firma, prawdopodobnie jako jedyna w całej Europie, dokonuje tego wszystkiego sama.

Zapytacie się, co takiego niesamowitego jest w tych produktach? Otóż do produkcji kosmetyków marki Hristina wykorzystuje się naturalne woski, oleje oraz olejki eteryczne, glinki, sól morską, nalewki ziołowe, a także wodę źródlaną z miejscowych źródeł górskich. Jako konserwantów używa się rożnego rodzaju olejów, olejków eterycznych, soli, czy kwasów roślinnych, a jako substancję pieniącą w kosmetykach do pielęgnacji ciała i włosów wykorzystuje się mydlnicę lekarską.

Gdy po raz pierwszy spotkałam się z tą marką niecałe dwa lata temu, od razu wiedziałam, że jeśli uda mi się spełnić moje marzenia o otwarciu własnej firmy, to produktów marki Hristina Cosmetics nie może zabraknąć w moim sklepie. Jeżeli jesteś sceptykiem i trudno uwierzyć Ci w pełni naturalny skład zachęcam do zapoznania się z produktami! 🙂

Produkty marki Hristina Cosmetics zakupisz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *