Uwaga

Uwaga! Z dniem 31.12.2020 sklep będzie miał przerwe techniczą do odwołania. Zakupy do tego dnia będą realizowane na biężaco. Pozdrawiamy

Producenci
O firmie

Witaj w Rezerwacie Natury!

Jak sama nazwa wskazuje znajdujesz się w miejscu, które dba o utrzymanie naturalnej równowagi. W tym przypadku równowagi zachowanej pomiędzy codzienną pielęgnacją naszego ciała, a tym, co otrzymujemy prosto od natury.

 

Co wyróżnia ten sklep na tle innych, już istniejących?

Promocja nowego sklepu, wchodzącego świeżo na rynek i udowodnienie, że różni się on, od już istniejących jest niezwykle trudnym zadaniem. Dzisiaj dowiecie się czym kieruję się przy wyborze odpowiednich kosmetyków naturalnych i jakie kryteria muszą one spełniać, aby mogły pojawić się one w moim sklepie internetowym.

Na polskim rynku możemy znaleźć w chwili obecnej wiele produktów okrzykniętych mianem kosmetyków naturalnych. Coraz częściej zaczynają pojawiać się one nie tylko w sklepach internetowych, ale także stacjonarnych, a nawet drogeriach i perfumeriach. Jednak w większości tych przypadków nie mamy okazji dowiedzieć się, czym właściciele sklepów kierują się przy sprzedaży takich, a nie innych kosmetyków..

Kilka lat temu, gdy rozpoczęłam naukę składów i poznaną wiedzę zaczęłam porównywać do wyszukiwanych w internecie produktów naturalnych, okazało się, że niewielka część firm lub wybranych produktów marek kosmetycznych posiada składy, do których nie można się przyczepić.

Dlatego też postanowiłam stworzyć sklep inny niż te, które w chwili obecnej znajdują się na rynku. W związku z tym w naszym sklepie nie znajdziecie olejów i maseł rafinowanych, produktów z ALSami, SLSami, a także składników, które są równie drażniące, jak same SLSy. W kosmetykach naturalnych eliminuję również: amoniak, aluminium, ałun, fluor, parafinę, glikole, peegi, alkohole, zwłaszcza alkohol denaturowany, parabeny, phenoxyethanol, silikony, EDTA, PCA, polisorbaty itd. itd.

Dodatkowo staram się wprowadzać do swojego sklepu produkty, które zawierają, jak najwięcej ekstraktów roślinnych oraz olejów.

Myślicie, że tak łatwo odnaleźć produkty nie posiadające podanych przeze mnie składników? A no nie łatwo, dlatego sklep Rezerwat Natury jest sklepem specyficznym, rygorystycznie podchodzącym do składów. Jeśli podoba Ci się fakt, że dbamy tylko o porządne składy kosmetyków naturalnych, zapraszam na naszą stronę :)


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl